KÖSZÖNTJÜK A DOMOKOS PÁL PÉTER ÁLTALÁNOS ISKOLA HONLAPJÁN!
Domokos Pál Péter Általános Iskola
FŐOLDAL | ISKOLÁNKRÓL | HÁZIREND | TANÉV RENDJE | GALÉRIA | ELÉRHETŐSÉG | ALAPÍTVÁNY
 
 
 

 

 
EREDMÉNYEINK
 

EREDMÉNYEINK A 2017-2018-AS TANÉVBEN

Az eredmények megtekinthetőek itt. >>

 

EREDMÉNYEINK A 2016-2017-ES TANÉVBEN

Az eredmények megtekinthetőek itt. >>

 

EREDMÉNYEINK A 2015-2016-OS TANÉVBEN

Az eredmények megtekinthetőek itt. >>

EREDMÉNYEINK A 2014-2015-ÖS TANÉV ELSŐ FÉLÉVÉBEN


Kerületi énekverseny
Figura Zolna  (3.a)       VII. hely   Felkészítő tanító: Keresztessy Judit
Szigeti Zsófia  (4.b)      VI. hely    Felkészítő tanár: Nikischer Zsuzsa

Kerületi rajzverseny
Balog Bence  ( 3.a)       III. hely    Felkészítő tanító: Bódis Réka
Kertész Hunor (4.c)      IX. hely    Felkészítő tanító: Böröczfy Tünde

 

 

EREDMÉNYEINK  a 2013/2014-ES TANÉVBEN

 

ALSÓ TAGOZAT

Kerületi  rajzverseny
Gáspár Viola (3. b)                        V. helyezés            Felkészítő tanító: Antal Anna
Endreffy Botond  (4.c)               VIII. helyezés             Felkészítő tanár: Mudry Judit

 
Fekete István szépolvasási verseny
Hermán Gréta (3.b)                    VIII. helyezés            Felkészítő tanító: Antal Anna

Kerületi vers- és prózamondó verseny
Vers kategória
Farkas Renáta (3.b)                 III. helyezés               Felkészítő tanító: Antal Anna
Figura Dalma (4.a)             VIII. helyezés              Felkészítő tanító: Schakné Jankovics Júlia

Próza kategória
Iván Melinda (3.a)                       II. helyezés                Felkészítő tanító: Patócs Júlia

 

Kerületi helyesírás verseny
Flugyik Nova (3.c)                        V. helyezés                Felkészítő tanító: Böröczfy Tünde
Kaposvári Anna (4.c)                   VI. helyezés        Felkészítő tanító: Dreiszigerné Halász Andrea

 

FELSŐ TAGOZAT

Magyar nyelv és irodalom:

Kazinczy-verseny (kerületi)

Lendvay Zita (8.a)           VI. helyezés                  Felkészítő tanár: Benczéné Támadi Rita

Kerületi népdaléneklő verseny:

7-8. osztályos szóló kategória
Bősze Dorka arany minősítés               Felkészítő tanár: Nikischer Zsuzsa

Kerületi rajzverseny

Gáspár Nikoleta               III. hely
Király Barbara                  IV. hely
Bickis Vanda                     V. hely              Felkészítő tanár: Mudry Judit

Matematika:

  • Bolyai matematika csapatverseny: 5., 6., 7. évfolyamról indultak csapatok
  • Zrínyi Ilona országos matematika versenyen minden évfolyamról indultak versenyzők
  • Kerületi matematika versenyen minden évfolyamról indultak versenyzők

Koroknai-Szabó Tessza (5.a)          V. helyezés
Lángfy Zsuzsanna (8.c)                 VIII. helyezés
Felkészítő tanárok: Szakács Melinda, Erdélyiné Kiefer Klára

Fizika:

  • Kerületi fizika versenyen:
    • Gáspár Nikolett (7.b)     VI. helyezés
    • Szűcs Máté (7.b)           VII. helyezés
    • Sági Petra (7.b)          VIII.helyezés           Felkészítő tanár: Dombi Jánosné

Informatika:

  • Kerületi informatikai alkalmazói tanulmányi verseny:

Komplex I. kategória:

  • Major Botond (6.b)     V. helyezés
  • Hepp László (6.b)        VI. helyezés

Szövegszerkesztés kategória:

      • Hegyeshalmi Barnabás (7.b)     VI. helyezés
      • Bognár Balázs (7.b)        VII. helyezés

Prezentációs kategória:

      • Sági Petra (7.b)         IV. helyezés
      • Gáspár Nikoleta (7.b)       X. helyezés  

Felkészítő tanár: Hajduné Fetzer Ágnes

Német
Kerületi német szaktárgyi verseny
Szűcs Máté (7.b)                        I. helyezés
Hegyeshalmi Barnabás (7.b)    II. helyezés
Később Szűcs Máté a budapesti fordulón az országosba jutás szintjét is teljesítette.
Felkészítő tanár: Boros Mónika

Kerületi német versmondó verseny
Prókai-Kiss Annamária (7.a)             I.  helyezés            Felkészítő tanár: Burkali Mónika
Szepesfalvy Luca (4.a)                      I. helyezés             Felkészítő tanár: Tomory Gézáné

 

Könyvtár
Bod Péter könyvtáros verseny  budapesti ill. országos fordulón két hetedik osztályos tanuló: Bősze Dorka (7.a) és Sági Petra (7.b) képviselték iskolánkat.
“Olvass velünk” kerületi könyvtári verseny
Kuska Mirtill (2.c)     II. helyezés
Kaposvári Anna, Kelenik Nóra, Sági Lilla, Telkes Szonja (4.c)     III. helyezés
Felkészítő tanár: Merglné Stahl Kinga

Sportversenyek
Felkészítő tanárok: Németh József, Gincsainé Fazekas Ilona, Koltai Andrea
 Atlétika: 1-2. o. fiúk III. helyezést, a többi évfolyamon a fiúk és lányok IV. - V. - VI. helyezést
értek el.
 Úszás: Vántóczki Gergő        I. hely /mell/
Vántóczki Zsombor   I. hely / gyors/
Bakos Róbert               II. hely /mell/
Szigeti Ádám               I. hely /mell/
Fiú váltó 3-4. o.           II. hely
Bornemissza Mátyás  II. hely /mell/
Mini kosárlabda: 3 csapat indult:
5-6. o. fiú        V. helyezés
5-6. o. lány      V. helyezés
7-8. o. lány      IV. helyezés
Mezei futásban 12 csapat vett részt, csapatonként 6-8 fővel.
3. o. fiú csapat                    VI. helyezés
4.o. fiú csapat                     V. helyezés
Partizán: 3-4. o. fiúk           V. helyezés

Természettudomány

Környezetvédelmi csapatverseny      II. helyezés
A csapat tagjai: Stieber Bence (8.c), Gergely Zsófia (8.c), Szűcs Máté (7.b), Gáspár Nikoleta (7.b), Sági Petra (7.b)

Felkészítő tanár: Mudry Judit

 

Teleki Pál országos földrajz-földtan verseny kerületi forduló
Lángfy Zsuzsanna (8.c)        III. helyezés                      Felkészítő tanár: Mudry Judit

 Kerületi Föld napja pályázat   
"A Föld védelmében" téma:  
Lendvay Zita, Lengyel Orsolya, Gál Péter (8.a csapata)       I. helyezés
"Közlekedési tapasztalataim Újbudán" téma:
 Kasza Levente (7.b)                                                               I. helyezés
"A Föld védelmében" téma:
Horváth Andrea, Fejes Fanni, Prágai Ágnes (7.a csapata)     Különdíj                                                                                                                             
"Túzokvédelem Magyarországon"   téma:
Pőcze Petra, Koroknai-Szabó Tessza, Babucs Anna (5.a csapata)  I. helyezés
Felkészítő tanár: Lakatos Gabriella

lap tetejére
 
 

Domokos Pál Péter

 

 
DOMOKOS PÁL PÉTER ÁLTALÁNOS ISKOLA 1119 BUDAPEST, SOPRON ÚT 50. TEL/FAX: 204-1201 e-mail: info@domokossuli.ujbuda.hu